Podívej se prosím i zde: http://nialsfashmania.blogspot.cz/

Goodbyes

28. srpna 2014 v 6:56 | Beat |  My Diary
Když jsem se stala spoluadminkou tohoto blogu, bylo to pro mě, jako začínající Directionerku, super. Strašně mě bavilo psát a vymýšlet si příběhy. To m ě baví i doteď. Světě div se, když píšu o někom z kluků, jde mi to mnohem líp a mám do toho větší chuť. Psaní mě tím začalo bavit a našla jsem si nový koníček. Taky jste určitě zjistly(i), že jsem naprosto ujetá :D a upírská, protože jsem psala v noci a ve dne přežívala na kafi (kde jsou ty časy).
Jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Samy(i) víte, že článek přidám jen málo kdy. Není to o tom, že bych nechtěla! Jen buď nemám čas nebo zase nápad...Takovou Summer Love jsem chtěla dopsat do konce prázdnin. HAHAHA! Jediné, co mě baví a mám pořád inspiraci je Promising Life, ale ten od začátku neměl moc dobrý ohlas.

Nebudu nic zbytečně psát. Kdo by o mě chtěl ještě něco vědět, adresu na můj druhý blog znáte, na facebook si mě klidně přidejte (ikdyž prvně asi radši napište zprávu). Moc moc moc si vážím té podpory, která tady byla :) Už nevím co napsat, abych se nerozbrečela :D Tak snad jen DĚKUJU.


Můj první příspěvek :´):
Ahoj,jsem nová spoluadminka tohohle blogu a doufám,že to tady spolu nějak zvládneme :)
Abych se Vám představila, jsem Beata,ale nemámto ráda,takže se budu podepisovat Beat :)
Miluju 1D a nejraději mám Harryho,Louise,Zayna,Liama a Nialla :D Písničky mám ráda všechny :D
Ráda bych začala psát příběh,tak bych se chtěla zeptat,s kým by jste chtěli. Mám takovou malou představu,ale nevím,koho z 1D by se to mělo hlavně týkat. Taky bych chtěla přidávat fakta atd. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama